Turkcell TL transfer nasıl yapılır?

turkcell tl transfer nasıl yapılırKontörü olmayan sevdiklerinize TL göndermek ve onları mutlu etmek ister misiniz?  Kontör sisteminden TL sistemine geçiş yapılsa da, kontör gönderme işleminde pek bir değişiklik olmadı. Şuan için Turkcell’den diğer operatörlere TL transferi mümkün olmasa da, dilediğiniz Turkcell abonesine kontör göndermeniz mümkün.

Turkcell TL göndermek istediğiniz numarayı ve TL miktarını aralarında birer boşluk bırakarak 2277’ye gönderin. Örn:” 05322222222 5″ yazıp 2277’ye gönderin. Mesaj gönderim ücreti 0.90 TL’dir. Daha sonra 2064’ten gelen mesajı büyük harflerle EVET yazarak cevaplayın. Kısa bir süre içerisinde, TL göndermek istediğiniz numaraya TL yüklendiğine dair bilgi mesajı hem size, hem de karşı tarafa iletilecektir.

TL göndermek istediğiniz kişiye 14 TL’den daha yüksek bir miktarı tek seferde gönderemezsiniz, bu nedenle 15 TL ve üstü gönderim yapmak için miktarı ikiye bölüp gönderebilirsiniz. Her gönderim ücreti 0.90 TL’dir. Ayrıca bir ayda toplam TL transfer hakkınız 95 TL’dir.

Bir Cevap Yazın