merakName Hakkında

merakName, merak ettiğiniz bir çok soruya cevaplar bulup bunları herkesle paylaşma amacıyla varlığını sürdüren bir oluşumdur. Site, ilk açılışında Prof. Dr. Nuri Ergene ve Leyla Soykut’un çalışmalarından derlenilen önemli soru ve cevaplar ile oluşturulmuş olmakla birlikte kısa zamanda büyüyüp çok merak edilen sorular üzerinde durmaya başlamıştır.

İnsanların merak ettikleri konuları bulup, yerli ve yabancı kaynaklardan en doğru bilgiyi araştırarak ve gerektiğinde kendi deneme ve tecrübelerimizden faydalanarak bu siteyi geliştirmeye devam ediyoruz. İnsanlara yararlı olduğumuz sürece de büyümeye devam edeceğiz.

Bunlarla birlikte sizin de belli konularda birikiminiz varsa, Türkçe’yi doğru kullanabiliyorsanız ve yüzbinlerce insanı bilgilendirerek, sorusuna yanıt bulmasına yardımcı olmak isterseniz merakName’de yazar olabilirsiniz. Binlercesi çöplüğe dönüşmüş, bilgiden çok reklam bulduğunuz, özensiz ve düzensiz sitelerden insanları kurtararak bilgiye daha rahat ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için adresinden bize ulaşın.

Facebook: facebook.com/merakname
Twitter: twitter.com/merakname

Bir Cevap Yazın