Antalya Beach Parkta ne yapılır?

Bir şehrin ana merkezinde, mavi bayraklı bir denize girmek, yemek yemek, güneşlenmek ve de en güzel müzikleri dinlemek ister misiniz? Üstelik çok uygun fiyatlara? O zaman size Antalya Beach Park’ı öneririz.

Antalya’nın Konyaaltı sahilinde, şehir merkezine çok yakın olarak kurulan, geniş bir tatil ve dinlenme alanı olan Beach Park, tatil tutkunlarını ve Antalya’da şehir otellerinde kalanları kendine müptela etmiş durumdadır. Beach park, ön tarafta sahili ve beach kulüpleri, arkada restoranları ve konser alanları, en arka kısmında ise su parkı ile hizmet veren bir komplekstir. Yemek seçenekleri olarak, balık, et ve tavuk restoranları, fast food, pizza ve dondurma gibi, her keseye ve beğeniye uyan çeşitlilik içindedir. Günün her saati, diskoları, çay bahçeleri ve kafeleri ile de hizmet veren Beach Parkta konser dinleyebilir, hediyelik eşya ve kitap stantlarından alış veriş yapabilirsiniz. Üstelik dövme merakınız varsa, yazlık kalıcı veya geçici dövmeler yaptırabilir, geleceğinizi merak ediyorsanız fal baktırabilirsiniz. Türkiye’nin önemli starlarının da konser alanı olan bu eğlence ve tatil parkında, yaz tatilinize denk gelen ünlü sanatçıların konserlerini seyredebilirsiniz. Akdeniz’in en önemli tatil özelliği olan denize gece girme keyfine, denize vuran aydınlatma ışıkları altında varabilirsiniz. Beach Park, her türlü konfor ve seçeneği bir arada sunmaktadır. Nargile mi içiyorsunuz? Tavla veya okey mi oynuyorsunuz? Bar mı seviyorsunuz? Diskoda dans mı etmek istiyorsunuz? Veya çocuğunuzu lunaparka mı götüreceksiniz? Hepsini burada bulabilir ve muhteşem doğallığında yaşayabilirsiniz. Sabah Beach park’a girip, akşama kadar denize ve eğlenceye katılabilirsiniz. Özellikle akşamları cıvıl cıvıl olan ortamı, özel ışıklandırmaları ve spor merkezleri ile tam bir tatil cenneti olan Beach Parkı, size yaz tatilinizde öneririz.

Antalya’ya tatil için geldiğinizde, mutlaka ziyaret edilmesi ve zaman geçirilmesi gereken Beach Park, her hizmeti ile 5 yıldızlı tatil konforu sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın