Voga Mobilya nerede?

voga mobilya neredeGeçmişi 1979 yılına kadar dayanan Voga Mobilya, tüm Türkiye’de kalite ve modernizmi bir arada isteyen ailelere birbirinden şık ve modern seçenekleri bir arada sunuyor. Yatak odasından, salona, oturma odasından çocuk odalarına kadar her alanda farklı seçenekler bulabileceğiniz Voga Mobilya’da, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun modelleri bulmanız mümkün. Küçük mekanlar için farklı seçenekler sunan Voga Mobilya, geniş mekanlara da birbirinden gösterişli seçenekler sunuyor.

Türkiye pazarının dışında, uluslararası pazarlarda da adından sıkça söz ettiren Voga Mobilya, gelen talepler doğrultusunda 2010 yılından bu yana, mağaza sayısını büyük bir hızla arttırdı. İstanbul, Ankara, Eskişehir ve İzmir’de mağazalarını bulabileceğiniz Voga Mobilya, Azerbeycan’da da 5 farklı şubesi ile ürünlerini tüketicilerin hizmetine sunuyor.

Evinizde sahip olmak istediğiniz konfor ve huzuru düşünerek, en doğru tasarımlar yapmak için çalışan Voga Mobilya, profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Kullanılan kaliteli malzemelerle, müşterilerine uzun yıllar kullanım garantisi sunan marka, evde olması gereken konfor ve estetik görünüm harmanlayarak bizlere sunuyor.

Dilerseniz modern, dilerseniz de klasik mobilya ürünlerini bulabileceğiniz Voga Mobilya mağazalarını, İstanbul’un en önemli mobilya çarşıları olan Modoko ve Masko çarşılarında bulabilirsiniz. Birbirinden güzel ve konforlu mobilya ürünlerini, kalite ve ekonomik fiyatlarla buluşturan marka, her geçen gün artan mağaza sayısı ve çalışma politikası ile kendini yenileyerek, bir numara olmayı hedefliyor. İstanbul ve diğer illerden sonra yurtdışına da açılan Voga Mobilya, şimdi de Rusya’da!

Bir Cevap Yazın