Pepper Time’ın içindekiler nelerdir?

Pepper Time adından sıkça bahsettiren bir zayıflama ürünü. Son yıllarda internet üzerinden satışları tavan yaptı. Firmaların söylediğine göre içeriğinde kimyasal madde bulunmuyor. Ürün satışı gerçekleştiren firmaların verdiği içeriği ayrıntılarıyla sizinle paylaşıyoruz.

peppertimeiçindekiler

Meyan Kökü : Meyan kökünün Pepper Time’da görevi tokluk hissi uyandırmak ve Omega-3 yağ asitleri sayesinde hızlı bir şekilde kilo vermemizi sağlamak. Diğer yararları ise ishali atlatmamıza yardımcı olur, hazımsızlığı yok eder,gribe iyi gelir,Hepatit C ve Hepatit A’ya karşı gelir,kanseri atlatmaya yardımcı olur,bağırsak iltihaplarına iyi gelir, balgam söktürür.

Meksika Kırmızı Biberi : Pepper Time içinde bulunan Meksika kırmızı biberi metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımını artırır. Bunun dışında ağrı kesici özelliği, şeker hastalarına yararları, eklem iltihabına yararları, kolestrole yararları, yaşlanmayı önleme özelliği, gözlere faydaları, kalp krizini önleme özelliği vardır. Soğuk algınlığına da iyi gelir.

Zencefil : Pepper Time’ın başka bir bitkisi ise zencefil. Yapılan araştırmalara göre kan şekerini düşürme özelliği sayesinde iştahı kapatarak kilo vermemize yardımcı olur. Ayrıca rahatlatarak uyku getirir,solunum yollarını açar,hazımsızlığa iyi gelir,kanseri atlatmamıza yardımcı olur,sindirimi kolaylaştırır, ishali yok eder,damar tıkanıklığını azaltır,hafızayı güçlendirir, soğuk algınlığına fayda eder.

Yeşil Çay : Metabolizmayı hızlandırır ve aldığımız kalorileri yakmamızı sağlar,bu sayede Pepper Time’ın görevi olan kilo vermeye yardımcı olur. Enerji verir ve spor yaparak kilo vermemize de katkısı olur. Ayrıca yaşlanmayı yavaşlatır, diş sağlığına iyi gelir, stresi azaltır, bakterileri yok eder, damarları güçlendirir, gribi yok eder, tansiyona iyi gelir, sigaranın zararlarını azaltır, kemik erimesini engeller.

Buğday çimi : Kanser hastalarının tedavisinde kullanılan buğday çimi sindirimi hızlandırarak hızlı bir şekilde kilo vermemizi sağlıyor. Ayrıca faydaları saymakla bitmiyor. Bunlardan bazıları; saçların beyazlamasını önlemesi, kolesterolü düşürmesi, ciğerleri temizlemesi, bağışıklığı güçlendirmesi, kötü kokuları gidermesi. Ayrıca C, B1, B12 vitamini kaynağıdır. Farklı yollarla da tüketilebilir, su olarak alınabilir. Görünüşü çok hoş durmasa da sağlığını düşünenler için mükemmel bir şifalı ot.

Bir Cevap Yazın