Doğal göğüs büyütme yöntemleri nelerdir?

gogus-buyutme-masaji

Bayanların son yıllarda sıkça sordukları bir soru olan doğal ve tabi yollardan hangi yöntemler kullanılarak yani doğal göğüs büyütme yöntemlerden göğüslerimizi büyütmek mümkün müdür? sorular gelmektedir.

İlk önce bu sorunun sorulmasının asıl nedenlerini tahlil ederek cevap bulmaya çalışalım. Son yıllarda dünyada ve ülkemizde insanları olumlu yada olumsuz bir şekilde etkileyen özellikle bunlardan medya, televizyon, gazeteler, dergilerin, radyonun ve internet gibi sosyal medya dediğimiz, toplumumuzu çok etkilemesinden dolayı, erkeklerin seçici davranmasından, özenti, gelenek ve görenek belası vs. gibi  kaynaklanan nedenlerle göğsü küçük olan kadınlar bundan çok şikayetçi olmakla beraber  daha büyük göğüslere kavuşmak istemektedirler. Kadınlar içinde göğsü büyük olan bayanlar göğüslerinin sarkmasından endişe ederken, göğsü küçük olan  bayanlar ise neden bizim de öyle büyük göğüslere sahip olmayalım diye düşünerek doğal göğüs büyütme yöntemleri öğrenerek bu şeyleri denemekle büyük göğüslere sahip olmak istemektedirler. Özellikle bıçak altına yatıp yani ameliyattan olarak göğüs büyütmekten çekinen, korkan ve maddi noktada çok pahalı olduğunu düşünerek bundan uzak duran kadınlar doğal ve fıtri bir şekilde tedavi yöntemlerine başvurmak istemektedirler.

Yapılan araştırmalarda doğal yollarla göğüs büyütmek mümkün olduğu kanıtlanmıştır. Bunun için piyasada  bu manada birçok çeşit doğal göğüs büyütmek için hap, ilaç ve krem gibi ürünlerin olduğunu görüyoruz. Doğal ve fıtri yöntemler kullanarak göğüs büyütmek için kullanılan bitkisel ve ilaçların yapılan araştırmalarda yan etkilerinin neler olduğu hakkında kesin bir şekilde kanıtlanamamış olsa da, göğüs büyütmek için kullanılan kimyasal hapların göğüsleri büyüttüğü kesin olarak ispatlanamamıştır. Bunun asıl nedeni ise, göğüs büyütmek için kullanılan ilaçların üretiminde çalışan insanların ve şirketlerin bu bitkisel ilaçları ve hapların gerektiği gibi denetlememesi, araştırmaların tam ve uygun bir şekilde yapılmaması, ve bu alanda gerektiği gibi yeterince yeni ve özel formüller geliştirilmemesinden kaynaklandığı belirtilmektedir. Her insanın kendine has özellikte vücut yapısı, belli oranlarda ve biçimde göğüs büyütme standardı ve şekli olduğundan dolayı hazırlanacak ilaçların ve haplarında kişiye özel bir biçimde hazırlanması gereklidir.

Göğüs büyütmek için kullanılacak kimyasal ve bitkisel haplar hazırlanırken ve etkisi belirlenmeye çalışırken şöyle bir mantıkla hareket edilerek uygulanmaktadır. İnsandaki hormonların, yeniden düzene sokulması ve daha çok göğüsün büyümesine neden olan östrojen hormonunun tetiklenmesi sağlanarak göğüslerin büyümesini amaçlanmıştır. Yapılan bu tarz uygulama ile göğüslerin büyüdüğü görülmüştür. Fakat bu uygulanırken dikkat edilmesi gereken, kullanılan ilaçların doz ayarını dikkatlice ayarlamak gerekiyor. Eğer verilen ilaçların dozu dengeli bir şekilde ayarlanamaz ise o zaman kullanan kişide çok ciddi bir biçimde vücutta başka yan etkilere yol açabilme ihtimali bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kişiden kişiye salgılanan hormon seviyesi farklı olduğundandır. Hatta bu durum yaştan yaşa fark edebilmektedir.

Doğal göğüs büyütmek için diğer bir yöntem ise krem kullanarak büyütme işlemidir. Kremlerin üretiminde kullanılan, tabiatta bulunan şifalı bitkiler kullanılarak yapılmaktadır. Kremler doğrudan  göğüslere sürülerek hormon seviyesini kontrol etmeyi amaçlanmıştır. Bu kullanılan kremler, göğüs büyütmede kullanılan ilaç ve haplardan daha güvenli olduklarını söylemek daha uygundur. Çünkü bu tedavi yönteminde vücudun doğrudan içine değil, dışarıdan uygulandığı için yan etkileri ve riski daha az olduğu düşünülmektedir. Fakat bu yöntemin tek başına göğüs büyütmede çok da etkili olduklarını söylemek pek mümkün değildir.

Doktorların önerdiği diğer bir çözüm yöntemi olan, hem sıkıntılı, ağrılı ve pahalı olan estetik ameliyatı ile göğsü büyütmektir. Fakat bu estetik ameliyat yaptıran bayanların çoğu ameliyatın üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bazı şikayetlerle yani göğüslerinde hissizleşme meydana gelmesi, dolgu malzemesinde bozulmalar olması, göğsün şeklinde bozulma ve yara izlerinin geçmemesi gibi problemlerle karşılaşılmaktadır.

Son olarak doğal göğüs büyütmede başarılı sonuçlar elde edilen ve herhangi bir yan etkisi bulunmayan iki farklı yöntem bulunmaktadır.

Birinci kullanılan doğal yöntem çörek otudur. Bu otun, birçok faydası olmakla birlikte bu bitkiden elde edilen yağı, cildiniz için kullanıldığında değişimi değişimin olduğu fark edilmiştir. Aldığınız çörek otu yağını, göğüslerimize yavaş bir şekilde masaj yaparak, cildinizin bu yağı emmesini sağlanır. Her gün bir defa uygulanması gereken bu yöntem, uyumadan önce uygulandığında zamanla göğüslerde belirgin bir büyüme olduğu görülmüştür. Diğer bitki ise, rezene çayıdır. Rezene bitkisinin önemli bir özelliği ve bu tedavide kullanılmasının amacı, vücuttaki östrojen hormonunun salgılanmasını arttırdığı için göğüslerin büyümesinde önemli bir şekilde etkilemektedir. Bunun kullanımı ise, rezene çayını demlendikten sonra soğumasının beklenmesi gereklidir. Daha sonra birinci yöntemde kullandığımız çörek otu yağını yaklaşık olarak 10 damla kadar demliğin içerisine damlatın. Bu iki karışımı karıştırdıktan sonra, göğüslerinize bu karışımdan masaj yağı sürme tarzında her akşam yatmadan önce sürülmesi uygundur. Yaklaşık olarak bir ay kadar sonra göğüslerinin dirilik kazandığı ve büyüdüğünü görülmüştür.

Bu manada yazılan kitaplara bakarak ve daha geniş bilgi için internette araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın