Ceiron Wars nedir, nasıl oynanır?

indir (2)Ceiron Wars, diğer adıyla Ceiron Savaşları, karanlık fantezi türünde olan ücretsiz online tabanlı bir strateji oyunudur. Oyuna başlamak için tek yapmanız gerekense hemen web sitesinden ücretsiz bir hesap almaktır. Gelin şimdi bu oyunu daha yakından inceleyelim.

Oyuna ilk önce kendi komutanınızı oluşturarak başlanmaktadır. Daha sonra ise size ait olan uçbeyliğini geliştirmeli ve kendi ordunuzu oluşturmalısınız, daha sonra da devletinizin size verdiği görevleri tek tek yerine getirerek rütbenizi yükseltiyorsunuz. İsterseniz de arkadaşlarınızla kendi birliğinizi kurabilir ve karşı taraftaki diğer online oyunculara karşı güçlü ittifaklar oluşturabilirsiniz. Ceiron Wars oyununu, oynamak için tek gereken şey internet bağlantınızın olmasıdır. İstediğiniz yerden, istediğiniz bilgisayardan, istediğiniz an bu oyunu oynayabilirsiniz. Şimdi bu oyunun hemen birkaç kuralına değinmek istiyorum bunlar;
• Her türlü oyun içi şikâyet, satış destek talebi ve benzeri konular için oyun içerisindeki Destek panelinden oyun yönetimi ile iletişime geçilmektedir.
• Destek paneli kullanılırken şikâyetin gönderilmesi oyuncunun sorumluluğu altındadır.
• Gönderilen şikâyetlere en geç iki iş gününe kadar cevap gelir, şikâyetin çözülme zamanı ise şikâyetin türüne göre değişmektedir.
• Oyuncular tüm kuralları bilmekle yükümlüdürler.
• Oyun yönetimi oyun kurallarını önceden herhangi duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
Kısaca birde oyunun özelliklerinden bahsedelim birazda bunlar başlıklar halinde şöyle;
• Oyuncuya karşı oyuncu (PVP) savaş sistemi, sınırsız eğlence için “Çukur” savaşları, istatistikler ve başarı listeleri, özel eşya setleri ve nadir eşyalar, yenilenenler birlik sistemi, şeklinde sıralanmaktadır.
Ceiron Wars oyunu, özgün ve karanlık atmosferini koruman artık seni çağırmaktadır. Bu oyun oyuncularına daha önce hiç karşılaşmadığı türleri ve canlıları, savaş sanatlarından bilime kadar dokunduğu her kavramı değiştiren enerjisi ve daha fazlası ile sana unutmayacağın bir tecrübe vaat etmektedir.

Bir Cevap Yazın