Telefondan nasıl televizyon izlenir?

cepten nasıl tv izlenir

Teknolojinin gelişmesi, cep telefonlarının gelişmesinde de önemli bir rol oynadı. Artık bilgisayardan, müzik çalardan, bankadan ya da televizyondan yapabildiğiniz her şeyi telefondan yapabilirsiniz.

En sevdiğiniz dizi birazdan başlayacak, ama siz yetişemeyecek misiniz? O zaman televizyonu cebinize getirecek mobil tv uygulamalarını kullanabilirsiniz. Kurulu bir televizyon sistemine ihtiyacınız kalmadan, sadece cep telefonu ve internet bağlantısı ile televizyon izleyebilirsiniz. Basit ama oldukça kullanışlı mobil TV uygulamaları sayesinde, artık televizyon izlemek çok daha kolay.

Hemen hemen tüm kanalları internet üzerinden izlemenin mümkün olduğu günümüzde, tüm bunları telefonunuzdan da yapabilmek ister misiniz? Iphone kullanıcısı iseniz, Appstore’dan izlemek istediğiniz kanalın uygulamasını indirerek, canlı TV izlemeye başlayabilirsiniz. İnternet bağlantısının olduğu her yerde, kesintisiz televizyon yayını sağlayan bu uygulamalardan biri de Mobil TV’dir. Turkcell, Avea ve Vodafone abonelerine hizmet veren Mobil TV, en sevilen dizi ve programları ayağınıza kadar geliyor.

Akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilen Mobil TV uygulaması, her operatör ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu özelliği destekleyen tüm telefonlar üzerinde kullanabileceğiniz Mobil TV uygulaması ile, kanallarda o anda yayında olan tüm yayınları izleyebilirsiniz. Ayrıca tek bir tuşla izlemekte olduğunuz programı tam ekran olarak izleyebilir, beğendiğiniz programları işaretleyebilir ve ilerleyen saatlerdeki bir programı işaretleyerek size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden indirebileceğiniz TV uygulamaları da, telefondan televizyon istemek istediğinizde, size gerekli yayını sağlayacak ve kesintisiz TV izlemenize yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın