İnternette rüya tabiri yapılıyor mu?

ruya-tabirleriİnsanlar ortalama 60 senelik ömürlerinin 20 yılını uykuda geçiriyorlar. Bu da bir insanın ömrünün 3’te 1’i etmektedir. Bu uyku süresince görülen rüyalar ise hep bir merak konusu olmuştur. Rüyaların gizemi ilk çağlardan beri gizemini korurken insanlar rüyaları hep bir anlamlandırma çabasına gitmişlerdir.

rüya tabiri, insanların rüyalarını açıklamaya çalışsa da pek çok tabir yeterli olmamaktadır. Rüya tabirleri insanlara hep bir yol gösterici olmak için çalışmıştır. Her ne kadar farklı görüşler olsa da rüya tabirleri dediğimiz olgu da ortak görüşler toplanmış ve rüyaların yorumunda bazı özel noktalara parmak basılmıştır.

İnternet dünyasında da büyük yer bulan rüyalar ve rüya yorumları farklı bir boyuta taşınarak, rüya tabiri sitesi olarak önümüze çıkıyor. En kapsamlı rüya tabirleri sitesi olan www.ruyatabirleri.net rüyanızda neyi görmüş olursanız olun en detaylı şekilde açıklamaya çalışıyor. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek ve ne gördüğünüzü yazmak. İnsanlar rüyaların gizemini tartışa dursun, rüyaların açtığı kapıdan girenler bunun anlamını hep merak edecekler. Bu site de bir kılavuz gibi size gerekli açıklamaları yapacaktır.

One thought on “İnternette rüya tabiri yapılıyor mu?

  • 05 Mayıs 2013 tarihinde, saat 03:06
    Permalink

    Hiç samimi olmadıgım adını bile bilmediğim aynı işterinde çalışan bir arkadaş beni rüyasında görmüş allah hayra çıkarsın hasta oldugumu görmüş kontrole gidin doktora dedi.gördüğü rüyalar çıkarmış gelecegi Allah bilir.Allah korusun.Bu kişiyle hiç konuşmmaız yok ne alaka anlaamdım.ciddiye almalımıyım

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: