Düşünceleriniz geleceğinizi etkiliyor mu?

Yaşamınızın size sunduğu değerlerin, kendi istekleriniz olduğunu bilseniz ne yapardınız? Buna inanmak için, bir mucizenin olması mı gerekli dersiniz. Mucize sizin pozitif düşüncelerinizde gizli olan, mutlu olmanız, hayatınıza güzellikleri katmanız için vardır.

düşünce

Düşüncelerinizi doğru yönlendirip, sahip olmak istediklerinize daha hızlı ulaşabilmek için pozitif duygu ve düşüncelerin takipçisi olun. Düşünceleriniz geleceğiniz olacaktır, geleceğinizin şekillenmesi sizin düşüncelerinizde yatıyor. Evren enerji dolu, siz pozitif olanları seçin. Hiç başınıza gelmedi mi, tedirgin olduğunuz, korktuğunuz olayların başınıza er veya geç mutlaka gelmesi. Yaşam hikâyesini, sizin istediğiniz şekilde yazıyor.

Düşüncelerinizde, daima kendiniz ve sevdikleriniz için, iyi dileklerde bulunun. Olumsuzu, olumluya çevirin. Zenginlerin hikâyesini dinlediğinizde, hep duyarsınız, sıfırdan buralara geldim dediklerini. İnanmasanız da, doğru olan budur, çünkü onlar günün birinde çok paraları olacağını biliyorlardı. Hani bazen deriz, korktuğum başıma geldi diye, işte kalıplaşmış bir söz. Fakat çok şey anlatıyor.  Hayata olumlu bakmak, düşüncelerinizi de olumlu yapacaktır. Düşünceleriniz de, duygularınıza yansıyacak. Başarının, paranın, mutluluğun kapıları sizlere ardına kadar açılacaktır.

Einstein bir sözünde: ‘’ zekânın gerçek göstergesi hayal gücüdür, bilgi değil’’ demiştir. Ne kadar güzel demiş, hayal gücünüz yani

düşünceleriniz geleceğinizi belirler, sizi bekleyen güzellikleri önceden yaşatır. Her şey düşüncenizde başlar, hayatınızda şekillenir. Olumsuz düşüncelerinizden arınmazsanız, hayatınızda yaşayacaklarınızda olumsuz olacaktır. Unutmayın! Ne demişler, ne ekerseniz onu biçersiniz. Sabahları uyandığınızda, kendinizi ne kadar mutlu, huzurlu hissederseniz gününüz o kadar iyi geçecektir. Düşünceleriniz size, düşündüğünüz yolu açacaktır. Sürekli hasta olacağını düşünen insanlar, hasta olmaktan bir türlü kurtulamaz, tıpkı bir mıknatıs gibi düşüncelerimizdekileri çekeriz. Hayallerimize yüklediğimiz, pozitif ya da negatif önergeler, aynı şekilde bize dönüp, bunları yaşamamızı sağlayacaktır.

Sizi bekleyen mutluluğu ve sağlığı düşünerek, onu çağırmayı deneyin. Zenginliği, bolluğu istiyorsanız çağırın, inanın, canlandırın. Zor olmadığını göreceksiniz. Yaşam güzelliklerini sunmak için bekliyor, siz yeter ki isteyin. Hayatımız bir kez yaşanacak bir deneyim gibidir, neden güzelliklerle dolu olmasın…

Bir Cevap Yazın