Ameliyatsız nasıl gençleşebilirim?

Vücut yaşlandıkça, gençliğin kıymetini bilenler oluyor. Bu durumda bir takım ameliyatlar ile gençliğine dönmek isteyenler olabiliyor. Ama aslında dönen zaman veya gençlik değil, sadece yaşlanan yüzün kırışıklarının yok edilmesi oluyor. Bunu sağlamak isteyen kişiler artık ameliyatsız, gençleşmenin sağladığı avantajlardan faydalanıyorlar. Eğer anestezi, bıçak gibi işlemlerden korktuğunuzdan dolayı kırışıklıklarınıza göz yumduysanız, buna gerek kalmadı. Çünkü ultraskin yöntemi çıktı.

Ultraskin nedir?genclesmek_icin_size_uygun_yontem_hangisi-0

Cildinizin üst bölgelerine dokunulmadan yaşlı dokuların derinliklerine inilerek yapılan gençleştirme tedavisi. Üstelik bıçaksız, anesteziye gerek duymadan ve yaklaşık bir saat gibi kısa bir sürede. Lazer yöntemiyle yapılan tedavi, yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesinde çok etkili. Operasyon tamamlandığında yüzde herhangi bir iz veya leke kesinlikle olmuyor. Buda işlem tamamlandığında kişinin hemen mutat hayatına dönmesini sağlıyor.

Neler yapılıyor?

Yüz cildinizde var olan problemlerin ortadan kaldırılması, çene bölgesindeki sarkmaların tedavisi, kaş ve alın bölgesindeki kıllanmaların tedavisinde, göz bölgesinin dış ve alt tarafından meydana gelen kırışmaların yok edilmesinde,  aynı zamanda boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesinde, kolda oluşan sarkmaların düzeltilmesinde ve daha birçok vücut hatlarında yapılması istenen düzeltme çalışmalarında ağrısız ve sızısız ultraskin yöntemiyle sorunlar gideriliyor.

Sonuç ne zaman alınıyor?

Uygulamanın hemen ardından sonuçları tahlil etmek zor. Ama birinci günün sonunda etkileri gözle görülmeye başlanıyor. Kırışıklıkların giderildiği noktalar bir buçuk yıl gibi bir süre zarfında da sabitleşiyor. Hep genç kalmak ve görünmek isteyenler için ideal bir teknoloji olan ultraskin, sadece Antalya ilinin Alanya ilçesinde yapılan bir uygulama. Türkiye’nin her noktasında söz konusu olmayan uygulama sistemini, İsviçre’den ithal eden bir medikal estetik merkezi yapıyor. Ancak kısa süre sonra uygulamanın her yere yayılacağı kesin gibi.

Bir Cevap Yazın