2013'te hangi renk ojeler moda?

2013'te hangi renk ojeler modaBayanların elleri her zaman bakımlı olmalı, ancak son yıllarda tırnaklara verilen önem o kadar arttı ki, sadece tırnak tasarımı yapan güzellik merkezleri bulunur hale geldi. Piyasada birçok farklı oje markası bulunuyor. 100’den fazla renk seçeneği sunan oje markaları, 2013’ün oje renklerini belirliyor. Kıyafet ve aksesuarlarda da sıkça karşımıza çıkan neon renkler, 2013 yaz sezonunda tırnaklarda da karşımıza çıkacak. Her dönemin rengi bordo, defilelerde mankenlerin tırnaklarını süslemeye devam ediyor. Bordonun iki farklı tonu olan Bordeaux ve Sole Mate ile mükemmel bir renk tonu elde edebilirsiniz.

Bu rengi, dilerseniz günlük hayatta jean-tişört kombinleri ile, dilerseniz de siyah mini elbiseniz de şık bir yemekte tercih edebilirsiniz. Siyah bir inciyi anımsatan tırnaklar, 2013 oje renkleri arasında yer alıyor. Siyah renk, her zamanki asaleti ve yerini korumaya devam ediyor. Dünyada birçok örneğine rastlanan siyah oje renkleri arasında, Essie marka ışıltılı siyah ojeyi tercih edebilirsiniz.

2013 oje renkleri arasında öne çıkan diğer bir oje de, mat renklerin hakim olduğu renkler. Dünya örneklerine sıkça rastladığımız mat tırnakları, günlük hayatta da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Defilelerdeki görünümü siz de elde etmek isterseniz, yine Essie marka Matte About You uygulayarak, aynı defilelerdeki gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.  Catwalk’larda sıkça tercih edilen diğer bir oje tasarımı da iki farklı rengi bir arada kullanmak. Zemine uygulayacağınız pudra tonlarında bir ojenin üzerine, metalık gri bir oje ile ince bir şerit geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın